Hypotéka

Refinancování hypotéky

Refinancování hypotéky umožňuje dosažení výhodnějších podmínek díky dnešní nižší úrokové míře oproti době, kdy byla hypotéka sjednána.

Pokud jste si hypotéku sjednali v době před 3 až 5 lety, pak se vaše sazba bude pohybovat někde kolem 5 % ročně, zatímco dnes se můžete dostat i pod 3 procenta, což je stav ideální pro refinacování.

Za této situace je refinancování hypotéky způsob, jak výrazně ušetřit, a to i několik tisíc korun ročně. Navíc je často možné navýšení hypotéky i pro další účely, např. na zaplacení nákladů na stavební úpravy, rekonstrukci apod. to vše za předpokladu, že zástavní hodnota nemovitosti je dostatečná.

Pokud chcete vědět, která banka nabízí nejvýhodnější úrokové sazby, kontaktujete Petra Boubela na telefonním čísle +420608344758 nebo adrese hypoteka-1@seznam.cz .

Finanční poradce Petr Boubel je pro Vás v krátkém časovém termínu schopen vypracovat refinacování hypotéky, které bude splňovat vaše požadavky.

Jen nezapomeňte, že s procesem refinancování hypoték je potřeba začít včas, nejlépe několik měsíců před ukončením fixace hypotéky.

Hypotéka
Úroková sazba (úrok) je procentní vyjádření navýšení vypůjčené částky za určité časové období.
Nezávislý finanční poradce Plzeň je odborník orientující se v problematice hypoték.
Fixace úrokové sazby je doba, po kterou platí úroková sazba sjednaná mezi bankou a klientem.

Zpět na titulní stránku: Hypotéka